HEDR system

Jsme tím pravým partnerem v realizaci vašich vizí!

Vytvoříme přesné řešení na míru vašim potřebám. Dbáme na preciznost, vysokou technologickou úroveň a kvalitu vývoje. Klademe důraz na výstupní testování a přinášíme tak trvalé výsledky.

 

Poslední zakázky

Fischer.cz

DOBEŠ STAVBY

Hasici.cz

Title

„Profesionalita a individuální přístup celého týmu HEDR systems v řešení naší zakázky pomohl odstartovat pozitivní změny v našem podnikání.“
 

Bronislav Dobeš, majitel - Dobeš stavby

O nás

 

Milujeme technologie!


Každý člen našeho týmu je odborník na pravém místě.

HEDR Systems je česká technologická firma založená v roce 2013. Jsme experti na technologie Microsoftu a zabýváme se vývojem individuálních zakázek na míru. Zajistíme kompletní řešení od návrhu přes vývoj až po následný support. Dodáme potřebné licence i hardware pro bezproblémový provoz a hosting vašich aplikací v našem datovém centru nebo cloudu.


 


 

Novinky

Jsme Kentico GOLD partneři

Právě jsme se stali GOLD partnerem firmy Kentico. Děkujeme celému týmu Kentico a věříme, že naši zákazníci budou s námi spokojenější než doposud.

Rozšiřujeme se

Chceme být blíže našim klientům. Od června letošního roku nás najdete nejen v Praze, ale také ve Vyškově na Moravě, kde jsme otevřeli novou pobočku specializující se na Kentico support.

Nové kanceláře

Příjemné pracovní prostředí je pro nás důležité. Přestěhovali jsme se do nových prostorných kanceláří v blízkosti centra Prahy. Nyní společně pracujeme v ulici Kodaňská 25 ve Vršovicích. 

Profesní příležitost

Obohacování týmu o nové posily má zásadní vliv na další rozvoj naší firmy. Pokud vám nechybí nadšení pro nové technologie a hledáte profesionální prostředí, neváhejte nás kontaktovat.

Hlavní sídlo: HEDR Systems s.r.o., Hořická 283/22, Hradec Králové | IČ: 01584529 | DIČ: CZ01584529
Kontakty: +420 214 214 719 | info@hedr.cz
Pobočka Hradec Králové: Na Okrouhlíku 1740/23B | +420 214 214 719  | info@hedr.cz
Pobočka Vyškov: Cukrovarská 10 | +420 514 514 428  | vyskov@hedr.cz

Kentico GOLD Partner